Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen ételeket vihetnék...

Milyen ételeket vihetnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan könnyen elkészíthető, egészséges ételeket mondani, lehetőleg recepttel, amiket munkába vihetnék, és ha ez olyan lenne amit nem muszáj megmelegíteni, annak nagyon örülnék. 30-an vagyunk egy mikróra, a kaja szünet meg csak fél órás, kipróbáltam a munkahelyi menzát is, de általában éhesen mentem haza, mert nem a legjobb a szakácsnő, és este éhesen kifosztottam a hűtőt, így fel is szaladt sajnos egy pár kilót.
2014. ápr. 24. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Fott etel azert inkabb melegen jo, de ezeket ajanlom, mindegyikre talasz dietasabb receptet a neten.


Zoldsegfasirtok dietas martassal, szoszokkal

Zoldseges pite

Makos guba dietasan

Aranygaluska dietasan

Hideg kremlevesek

Dietas gofri

Dietas csaszarmorzsa cukormentes lekvarral

Hazi zabkeksz, muzliszelet

Rizsfelfujt/turofelfujt/darafelfujt friss gyumolccsel

Turogomboc dietas lekvarral

Gyumolcsrizs

Tejbegriz

2014. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad dolgoztatni az ételeket?
2014. ápr. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
most hogy jön a jó idő én a hidegen is fogyasztható főzelékeket részesítem előnyben. zöldbab, tök, kelkáposzta, paradicsomos káposzta, zöldborsó sárgaborsó lencse. ezekhez pedig bármilyen frissensült. pl. én személy szerint fasírtot, rántotthúst, fokhagymáshúst, sült csirkecombot szoktam hozzá enni. ezek nemcsak frissen hanem úgymond "másnaposan" is ízletesek. a mikro-kérdést mi úgy oldottuk meg, hogy vittünk be egy saját mikro-sütőt. természetesen használhatják mások is, viszont amolyan íratlan szabály a körükben, hogy mi vagyunk az elsők. mondjuk nem tudom vagy-e ebben a szerencsés helyzetben (nekünk volt elfekvőben egy kihasználatlan készülék). szoktam még főtt tojást vinni friss zöldségekkel, ezeket szintén jó hidegen fogyasztani.
2014. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a krumplistészta és bármilyen hús hidegen is jó
2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!