Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A lányok szeretik ha egy fiú...

A lányok szeretik ha egy fiú tud főzni?

Figyelt kérdés
Vagy ha egy pasi főz az b*zis ?

2014. máj. 13. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor Gordon meg a többi szakács is meleg lenne, mert tudnak főzni?!

Egyáltalán nem b*zis.

2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én szeretek főzni, de elvárom, hogy a párom is tudjon, hiszen nem azért élek vele, mert szakácsnőnek vett fel. Én főzök gyakrabban, de ennek csak az az oka, hogy nekem jobban megy, de egy rántott húst, pörköltet, sültet, egyszerűbb sütit ő is tud, és rendszeresen szokott is.


Kifejezetten szexis a konyhában tevékenykedő pasi, hiszen eltudja és akarja is látni a családot. Az viszont hervasztó és libidó csökkentő, mikor valaki éhen hal vagy anyukájával főzet, ha egyedül kell maradnia pár napig.

2014. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlmisztifikálni.

Én 35 éves koromig nem főztem, sokat dolgoztam, munkahelyen ettem meleg ételt, otthon hideget. Hétvégén bármit, kajáldában, akárhol, üzletben kapható készételeket vagy rendeltem.


Aztán valami bevillant a sok recept láttán a neten, és egyik napról a másikra kezdtem el főzni. AZ első spagetti volt, és bevásárlási listán nem csak a tészta, paradicsom, darált hús és egyebek szerepeltek, hanem a lábos és szűrő is. Hamar belejötte, Annyi ilyen oldal van a neten :) Vadast, házi kenyeret, bármit elkészítek, és semmi más nem kell hozzá, csak egy minimális akarás.

2014. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nő vagyok, ez előző két válasz írója :)
2014. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hasznosak voltak. Akkor megtanulok főzni. :D
2014. máj. 14. 08:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok. Szeretek kajákat szerkeszteni. A konvenciók mentén is, meg improvizálni is. Új receptet tökéletesítgetni pedig maga a Költészet. És mi alkotni születtünk, vagy legalábbis feltűnően alkalmasak vagyunk rá...
2014. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!