Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ma még nem ettem semmit! (Ez...

Ma még nem ettem semmit! (Ez para! ) Mit egyek most így délután 3-kor?

Figyelt kérdés
Kegyetlenűl éhes vagyok, de alig van valami kajám itthon! Pizzára vágyom! Hogyan dobhatnák össze valami hasonló kaját, ha pl. van egy kis kenyér, vaj, szalámi, sajt, paradicsom, paprika, oregano, erős pista, majonéz, mustár, ketchup itthon illetve ki tudna mondani olyan házikészítésű szenyót amit ezekből az alapanyagokból vagy esetleg +1-2 alapanyag hiján gyorsan el lehet készíteni!? Esetleg valami melegszendvics stb... Kíváncsi vagyok, hogy Te mit ennél reggeli-ebédre :D :D :D

#ebéd #reggeli #éhezés #finomság #nass #étvágy #alapanyag #evés #szendvics készítés #házi készítésű pizza
2014. jún. 1. 15:04
 1/4 Hibiscus Francesco válasza:
100%
kenyér+vékonyan vaj+ szalámi+ reszelt sajt+ paprika -> ezt melegszendvicsnek megcsinálni majd tennék rá egy kis kecsapot
2014. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire vagy otthon a konyhában, de ez nem tűnik túl parának:)) [link]
2014. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2014. jún. 5. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meleg szendvicset csinálhatsz, vagy sima szendvicset. ez bőséges kaja.
2014. nov. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!