Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi a teendő ha elsóztam a...

Mi a teendő ha elsóztam a túrós pogácsát?

Figyelt kérdés
2 teáskanál só helyett 2 csapott evőkanál sót tettem bele. Most pihen a hűtőben... de előre félek, hogy mi lesz ha délután kisütöm. Nem lehet valahogy javítani a dolgon, így utólag?
2014. jún. 4. 04:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Csinálj meg egy adaggal, de so nelkul es dolgozd ossze.m
2014. jún. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Vigyé haza sok sört!
2014. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
az borzalmas sok.. próbáld meg egy kicsit kinyújtva hideg vízbe tenni 1-2 órára, valamennyi só kiázik,és utána amit az 1. ír..
2014. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elsö írta: még egy (vagy két) adagot gyúrj össze só nélkül a már elsózott tésztával.


HA sok lesz a pogácsa, minden további nélkül le tudod fagyasztani a kisülteket, és utána bármikor tudsz elövenni belöle. Ha kiolvasztáskor röviden beteszed forró sütöbe (vagy mikróban olvasztod ki), akkor senki nem mondja meg, hogy nem frissen sütötted. (Én évek óta igy csinálom, mert csak egyedül eszem pogácsát a családban, viszont 5 db-ot nem lehet sütni)

2014. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak dupla adaggal tudod megoldani.
2014. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy előttem írták: dupla adag és lefagyasztani a többletet.
2014. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vaagy ha tényleg sok lesz segítek elpusztítani :D
2017. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!