Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek érdemes ezt s...

Szerintetek érdemes ezt s szeletelőt megvenni? Kinek milyen tapasztalata van? Valóban ilyen mint a reklámban?

Figyelt kérdés
Ez s termék érdekelne! [link]
2014. júl. 15. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem élőben meg kellene nézni. Funkcióra jó lehet. Ez igazából egyszemélyre készülő ételeknél jó, mert ugye, ha több főnek készítel ezzel, az rengeteg munka lenne.

Tehát ha több főre szeretnél készíteni ételt, ne vedd meg.

Ha csak díszíteni akarsz vele akkor ok.

Élőben mindenképpen meg kellene nézni a pengéket, és a műanyagot. Elég erős-e, szépen le van-e csiszolva, egyenletesen vastag-e a műanyag felület, jól csúszik-e a hengerben a tok.

2014. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz, a reklámban már vágna késsel szeget is.

Te, nem.

2014. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nyam-nyam ***** válasza:
Sajnos az a baj ezekkel a szeletelőkkel,hogy amit a bemutatókon használnak annak a pengéje jó minőségű éles acélból van. Ami pedig a dobozban az ALUMÍNIUM.Én egyszer meg akartam venni azt amivel tartották a bemutatót de az volt a válasz,hogy egészségügyi okokból nem lehet. meg hát az ára is. Vajon miért kerül egy profi szakácskés 40-50 ezer forintba? Pl egy solingen. Azért mert az kés.Nekem is van pár és tudom mit beszélek csak sajnálom azokat akik megveszik és az eredmény nem ugyanaz mint a tv-ben. Leh kapni ezekből az eszközökből profit is csak meg kell fizetni.
2014. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!