Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mikróban elkészíthető ételrece...

Mikróban elkészíthető ételrecepteket keresek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, amit mikrohullámú sütőben lehet elkészíteni. Mélyfagyasztott, nyers, hal, marhahús, főzelék, zöldséges ételek, bármi, kivéve süteményeket és édességet. Előny, ha a receptek friss hozzávalókat tartalmaznak/igényelnek...

2014. júl. 30. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármit lehet. Én már szinte mindent csináltam benne amit tűzhelyen a főzelékektől kezdve a gulyáslevesig. Csak talán ami kellemetlen az hogy néha ki kell venni az edényt ha bele akarok tenni valamit.
2014. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Virsli :DD
2014. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szakácskönyvem, mikróban készíthető ételekről, de ne kívánd, hogy mind leírjam, én pl készre még nem is főztem semmit mikróban, hiába a szakácskönyv.

ha gondolod megkeresem, hogy a szerző/kiadó alapján legalább rá tudj keresni.

2014. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csirkecombokat sütöttem. pici olaj a tálba, a combok sózva és citromlével megkenve.
2014. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-) A könyv címe elég, arra már rá tudok keresni, mindenképpen érdekelne!

Csináltam már párolt zöldséget, virslit, rántottát, de arra is rájöttem, hogy sütőzacskóban kb. mindent meg lehet csinálni. Csak a kevergetést igénylő dolgokra nem találtam még megoldást: spenót és egyéb főzelékek...

2014. júl. 31. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! A könyv címe: Tanácsok és receptek mikrohullámú sütőkhöz.

Szerzők: Huba Zsuzsa és Stadler Mari - a könyvecske F.Nagy Angéla ajánlásával jelent meg.

Tényleg nagyon sok jó kaja és tanács van benne, és szerintem a lényege az, hogy megtudod, mit , milyen teljesítménnyel, hány percig kell csinálni.

2014. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

A Mikró hullámok nem föznek, csak hevitenek. Fözni sütni ne akarjál nem fog menni.A Mikróhulámú készülék nem csodagép, mint amennyire esküsznek rá!

Próbálkozzá, de felfogod adni.

2014. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Nos, rántottát elég jól lehet benn sütni... A zaftos tésztaétel is megfő benne... És csodát nem várok, csak kaját ;-)

A könyvajánlót köszönöm, rárepülök :-)

2014. aug. 3. 09:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem találod meg a neten, én szívesen elküldöm Neked a könyvet, nincs fél kiló, szóval levélként is elmegy.

Akkor privát írj és megbeszéljük. Nem kérek érte semmit :D

2014. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!