Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gyümölcspüré recept macaronhoz?

Gyümölcspüré recept macaronhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék macaront készíteni, már régi álmom, de még csak most kóstoltam. eddig úgy gondoltam, valamilyen semmilyen csoki ganache jó lesz bele, úgy is a korong a lényeg... De kóstoltam gyümölcspüréset és hát... úgy az igazi! Szóval olyan gyümölcspüré receptet keresnék, ami nem folyós, inkább zselés, mint egy lekvár, különben kifolyik a macaron lapok közül. Kerestem már googlén de mind folyós volt, meg igazán jók sem voltak... Valami ribizliset vagy ilyeneket, piros gyümölcsöset ha lehetne... Köszönöm!!

13/L



2014. aug. 1. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
zselatint tettél bele? hűtés volt?
2014. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem próbáltam ki őket :) A kép alapján néztem. És tiszta ilyen tejshake állaga van :) Remélem még írtok.
2014. aug. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!