Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valaki tud nekm gyorsan...

Valaki tud nekm gyorsan elkészíthető finom ételet mondani, Így a hétköznapokra?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát ja...most elolvastam újra az első pár javaslatot...a brassói sem az a fél órás kaja...és a többi...

azt valaki komolyan gondolja, hogy "petrezselymes krumpli sült virslivel"? Nem akarok megbántani senkit, de mi a tök ez? a petrezselymes krumpli nem rossz köret egy rakás kajához, de virsli mellé? Szerintem a virslihez nem véletlenül szoktak ketchupot, mustárt, tormát és kenyeret adni. Nekem jobban passzolnak hozzá ezek, mint a krumpli bármilyen formában.

Viszont a virsli önmagában jó ötlet: frankfurti vagy egyéb jó minőségű virsli forróra gőzölve/éppen beledobva a vízbe, hogy felforrósodjon + a fentiek (ketchup stb). ez tényleg gyors, és ha nem napi rendszerességgel eszi az ember, akkor nem is fog hízlalni nagyon (főleg ha a kenyér mennyiségét limitálja az ember).

2014. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Kinek mi a gyors kaja. Számomra az ami nem okoz nekem sok munkaórát. Pl. a pörkölt nekem gyors kaja. Odakészíteni gyakorlott főzőnek bőven belefér a 10 percbe. Másnap aztán ha gulyásleves lesz a maradékból az sem sok idő.
2014. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

Ezt a pörköltből gulyáslevest egy mondatban azzal, hogy gyakorlott főző ugye viccnek szántad? :S A kettő dolog eleve kizárja egymást.


Főzni tudó ember nem vetemedik ilyesmire, ugyanis a pörköltből a büdös életben nem lesz gulyásleves.

2014. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Elég sok háziasszony tudja a receptjét.
2014. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A gulyásleves nem pörköltből készül, és soha nem lesz belőle az. Maximum valami utánzat 2-3 napos már főtt, fűszerezett húsból és adalékaiból. Marha gusztusos mondhatom.
2014. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyszerű gulyás recept:

[link]


De van olyan recept is, amit szoktam használni, ahol a marhából pörköltet főzünk, és aztán felöntjük alaplével. De mondjuk az előző napi pörköltet már nem próbálnám meg így átalakítani. Attól még, hogy sokan csinálják, nem biztos, hogy jó szokás.

2014. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!