Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy csináljam meg a salátát?

Hogy csináljam meg a salátát?

Figyelt kérdés

hogy csináljam meg a salátát? van itthon 2 db natúr joghurt pici majonéz 1 kígyóuborka 3 db paprika 3 db paradicsom 1 fej saláta és ilyen foghagymás salátaöntet kell még valami hozzá? ecet? (azt is olvastam interneten)

lehet hülyeséget kérdezek de kezdő háziasszony vagyok :)



2014. szept. 27. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

a fokhagymás salátaöntetet felejtsd el nyugodtan, legalábbis én szeretem magamnak csinálni az öntetét a salátának. A majonéz szintén nem passzol ezekhez a zöldségekhez szerény véleményem szerint (csak szubjektív vélemény).

Viszont az öntet lehet simán valamilyen jobb extra szűz olívaolaj, vagy összekeverheted a joghurtot sok fokhagymával, sóval, borrsal, és ráöntheted azt, csinálhatsz vinaigrette-et is (dijoni mustár + balzsamecet + olívaolaj + cukor + só,bors), és szerintem a joghurtos öntethez biztosan találsz még pár ötletet a neten.

2014. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ami nagyon finom:

reszeld le az uborkat vagy vagd nagyon pici darabokra.

a joghurtot keverd ossze fokhagymaval,pici citromlevel,so,bors, keverd ossze es nyam nyam :D

VAGY:

salata,paradicsom,paprika,ubi,so,ecet ( a balzsamecet a legjobb :D) kis citrom ossze kevered es joetvagyat :)

2014. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!