Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti nem unjátok a rizs ízét?

Laci8989 kérdése:

Ti nem unjátok a rizs ízét?

Figyelt kérdés
hogy tudnám feldobni a rizs ízét mert már nagyon utálom , napi szinten eszem edzés miatt , kicsi ételizesitőzve szb ilyenek demár mindenhogy uncsi , valami jó tipp ami nagyon feldobná ? :))

2014. okt. 12. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
tegyél bele zöldségeket
2014. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Tejberizs mama féle házi lekvárral most csúszott le egy kisebb adag, bár nem edzés miatt ettem, de isteni finom volt. :D Annyi féle van pl. ananászos rizs köretnek vagy teszem azt kitalálsz valamit. Nutellás rizs(ilyet még nem ettem, de próba szerencs) bár nem tudom mennyire fér bele az időszakodba tömegelsz vagy szálkásítasz, ezt majd te eldöntöd.
2014. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
+persze az alap dolgok ha már unod kukoricás rizs, rizibizi, de gondolom ezeken már túl vagy. Mehet rá majonéz vagy tartármártás. Egyből bele a hús ne mellé és ketchuppal leöntve annyi megoldás van. :D
2014. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gombas,kukoricas,petrezselymes,rizi-bizi,sargarepaval...
2014. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tejberizsnek is elkészítheted, de ha van fehérjéd, akkor azt is belecsaphatsz főzés után. Pici tejben főtt rizs, bele csokis fehérje plusz kakaópor, rum aroma és hnggggg :).
2014. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segitséget zöldségeken túlvagyok a többit kipróbálom , a második válaszolónak üzenem ,hogy egy beteg vagy :D:D:D nutellás :D egyébként tömegelés szóval mindig nagy mennyiségü rizsről van szó azért unom 2 év után
2014. okt. 12. 22:09
 7/18 anonim válasza:
egyél barna rizst
2014. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztan ki mondta neked hogy CSAK rizst ehetsz?
2014. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja a nutellás belegondolva elég undi, de próba szerencse. Utolsó gondolom tudod, hogy a rizsnek van az egyik legnagyobb szénhidrátértéke ezért elterjedt a testépítés körében... :D Bár néha tényleg helyettesíthetnéd krumplival. D: Annak is elég nagy. Sült krumpli mirelitből pár perc alatt megvan és csodákra képes. :D
2014. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
+ennyi idő után gondolom tudod a finom "éttermi" pergős rizs receptjét. Én nem rég tanultam meg itt a koliban aranyat ér. :D
2014. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!