Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csokis tortakrémet csinálok,...

Csokis tortakrémet csinálok, használhatok vaj helyett mangalicazsírt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a tejtermékek ellen, csak a vaj az drága, mangalicazsírból meg van itthon egy csomó (disznót vágtunk).

2015. jan. 24. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Inkább sütő Rámát vajtartalmút .
2015. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Soha az életben nem hallottam még ilyet, minden süteményreceptben vaj van, én nem próbálkoznék vele.. Annyira azért nem drága a vaj, rosszabbul jársz ha csinálsz egy undorító tortakrémet és ki kell dobni.
2015. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem már a zsír is durván hangzik ... de a vajat és a ramat sem szeretem. Csoki krémet lehet csokipuding és Rama kombó vagy cukrásztejszín és kakaóporból. Nekem ez utóbbi nagyon bevált ( kb 500 ft fél liter és nagyon sok lesz belőle, könnyű és finom is)
2015. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én margarinból készíteném. Próbáltam zsírból is, de annak nagyon zsíríze lett.
2015. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megnézném a család arcát amikor bejelented hogy mangalicazsírból van a tortakrém :D
2015. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Ajánlanám a lóge**t. Az is jó krémes.
2015. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használhatsz, de szar lesz.
2015. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem kockáztatnék... kövesd a receptet, ki tudja milyen ízű lesz a zsírtól.


Azt még nem értem, hogy margarinból hogy csináltok krémet? Nekem mindig darabkás maradt és vajból kb ezerszer finomabb és szépen kenhető.

Mondjuk mióta tudom, mi van a margarinban, rá se tudok gondolni, hogy azt egyem.

2015. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát sokmindent megértem az életben, sokféle pótpótpót anyagról hallottam, de zsírból tortakrémet még soha.

Én biztos, hogy nem kísérleteznék vele, inkább soha ne egyek krémes tortát.

Igaz, hogy drága a vaj, de, ha már torta, akkor legyen az, ne kakaós zsírral töltött piskóta.

2015. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!