Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bevált trükk a konyhában, meg...

Bevált trükk a konyhában, meg osztod velünk?

Figyelt kérdés
Pl: Kávé darálóval porcukrot készíthetsz.
2010. febr. 11. 13:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem nem lesz jó amit én irok..de konyhába trükknek is lemegy:) Hal pucolás: a lobogó vizet lezárod, a halat megfogod egyszer a fejénél, aztána farkincájánál és beleereszted majd kiveszed.Egyből lejön aminek le kell jönni.Erőfeszités nélkül
2010. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én tippem nem csk a konyhában jó.


HA vendégség van és cigifüst várható, akkor egy kis műanyagtálkába ecetet kell önteni és régi rendes háztartási vattát tenni bele és ez so cigifüstöt magában tart, ha elmegy a vendégsereg, akkor lecserélni és nem ragad meg a garniturában se a bútorokon a cigifüst szaga.

2010. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó!

Amúgy is hadilábon állok a halpucolással!


Köszönöm!

2010. febr. 11. 13:37
 4/32 A kérdező kommentje:
Második is szuper! köszi!
2010. febr. 11. 13:38
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia! ha almás vagy dióspitét sütök mindig marad egy tojásfehérje, mert csak a sárgája kell a tésztába. na ezt a fehérjét egy kanál tejföllel habosra keverem, és ezt kenem a megszúrkált pite tetejére.nagyon finom és szép teteje.

üdv.

2010. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha betojtunk a wcbe, nem árt egy doboz gyufa. Már egy szál elégetése is mérsékli a szagot, amit hátrahagyunk. Ezt egy tiniknek szóló illemtankönyvben olvastam és tényleg egész jó.
2010. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

Ha hagymát pucolsz és megríkat az illóolaja akkor vegyél egy kis vizet a szádba és tartsd benn amíg pucolod, így nem fogsz "sírni". :D

Arra már nem emlékszek, hogy mi a mechanizmusa de egyszer biosz órán mutatta a tanár. :)

2010. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
köszi,jöhet még!
2010. febr. 11. 13:54
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha van fölösleges megmaradt citromod, vágd fel félkarikákra, és nyomj rá szódavizet (szénsavas ásványvíz is jó), annyit, hogy ellepje a karikákat + 1-2 centi legyen a tetején. Ebben akár egy hétig is frissen maradnak a karikák, amik egyébként kiszáradnának, és ha elfogytak, a lé is kiválósan alkalmas tea ízesítésére, étel savanyítására.
2010. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ha húst paníroznánk,

és nincs tojás:citromlé,kis olaj helyette.

Ha morzsa nincs:cornflakes-t zacskóba tenni,sódrófával

össze törni,vagy darált mandulával helyettesíteni.

2010. febr. 11. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!