Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szóját addig kell áztatni,...

A szóját addig kell áztatni, amíg puha nem lesz?

Figyelt kérdés
szójakockát már 1,5 órája áztatom, valamelyik teljesen puha, valami meg még kemény

2015. febr. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy éjszakát szoktam áztatni. Víz alatt van az összes? Keverd meg, ha mindig kijön néhány a tetejére. Én mindig pörköltet szoktam csinálni belőle, és nem zavartatom magam, ha némelyik nem ázott el teljesen, úgy is jó szokott lenni. Szerintem az áztatás fő célja az, hogy legyen valami íze is a cuccnak, megpuhulni tudna főzés közben is.
2015. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én milánóit csináltam belőle, nem vártam meg, míg az összes puha legyen, kicsit a szószt tovább kellett főznöm, hogy beigya a szója a levet, de így is tökéletes lett! :)
2015. febr. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!