Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Meggyet magostul lefagyasztani?

Meggyet magostul lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valaki ekkora észkombájn, hogy a meggyet magostul fagyasztja le? Kiolvasztás után trutyizzak vele? Közben már sütném a meggyes piskótát!

2015. márc. 7. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én szoktam magustól is, pl. levesbe teljesen jó. :D
2015. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, levesre nem is gondoltam:)
2015. márc. 7. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha maga fagyasztotta volna le a meggyet, akkor most nem kéne más munkáját szidnia...
2015. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Miért ? A kész levesből jobb evés közben kíszedegetni a magokat ?Szerintem nem. A meggyleves, és a meggyszósz is magozott meggyből tökéletes.

Soha eszembe sem jutna magostól lefagyasztani.

Ajándékba kapott meggybefőttel már jártam én is így,hogy tettem volna bele a lábasba, de szerencsére megkóstoltam és sajna magos volt. Hát egy 10 perc plusz munka volt, de akkor nem örültem annyira, mint amikor kaptam. :)

2015. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Én nyáron magamnak szedtem le a meggyet, kimagoztam és lefagyasztottam. Ha akad benne egy-egy kakukktojás, tudom, hogy ki hagyta benne.


Ha kapok egy tál meggyet és benne van a mag, nem fogom sütibe rakni anélkül, hogy kimagoznám, mert nem akarom tönkre tenni senki fogát. Nem olyan nehéz ezt végig gondolni! Ha meg nem akarom kimagozni, elmegyek az első boltba és veszek ott mirelit, vagy befőttes meggyet. Az is megteszi.


Mást azért szidni, mert kedvesen adott nekem egy kiló meggyet és abban mag van... hát gyerekek, ez nagyon első világi probléma!


Sütnéd a meggyes piskótádat? Nem akarsz trutyizni a meggyel? Annyi idő alatt, amíg kiírtad ide a kérdést, elmehettél volna magozott meggyért!


Szánalmas a sírásod!

Kevés vagy még magadhoz is!

2015. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mi is szoktuk lefagyasztani . levesben fl.: meggyleves vagy gyömölcsleves .
2015. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!