Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Zsemlemorzsán kívül miben...

Zsemlemorzsán kívül miben lehet még megforgatni a gombócokat?

Figyelt kérdés
Aki nem ehet búzalisztet, annak mit ajánlanátok, mibe forgassa a szilvásgombócokat?

2015. márc. 23. 18:34
 1/9 anonim válasza:
Ha csak bulúzalisztet nem ehet akkor pl rozslisztbe
2015. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem kopaszon is :). Létezik gluténmentes panírmorzsa, de a kukoricapehely is jó.
2015. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mákba
2015. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mák, darált dió, összetört cornflakes
2015. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak búzalisztet nem ehet vagy lisztérzékeny és gluténmentesen kell táplálkoznia?

Létezik gluténmentes zsemlemorzsa is, Mester család boltjaiban egész jó éron lehet venni, egy fél kilós 590 asszem és nálam sokáig elég (rántottakhoz is hasznélom meg gombóchoz).

Gombócot meg házilag készitek Scha mix it lisztből a schar receptje alapján, szuper :)

Sokkal finomabb, mint a Gergely féle fagyasztott.


Nekem a kedvec kajám volt a szilvásgombóc, muszáj volt gm-en is megcsinálni :)

2015. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És milyen lisztet tesz a krumpli mellé a gombóctésztába?
2015. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már csináltam, hogy mákba, ill. más alkalommal kakaóba forgattam bele. A mákos eléggé száraznak tűnt, de a kakaós kifejezetten ízlett!!!
2015. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én bármivel el tudom képzelni, a legjobb - talán - valóban valamilyen darált olajos mag. Dió, mandula, pisztácia...

Csak a pénztárca szab határt.

Szoktam simán - nem beleforgatva bármibe. Édesített (vaníliás cukros tejföllel) vagy gyümölcsös joghurttal is, de szimplán pudinggal, vagy csokoládé-, vanília öntettel is tálalható.

Jó étvágyat nektek, bármivel is készíted :) !

2015. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gomzoli ***** válasza:
Krumplipüré-por. Az az instant krumplipüré, ami különben szärt se ér, de erre jó! Én még rántott húshoz is használtam zsemlemorzsa helyett.
2016. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!