Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A félkész ételek (konkrétan...

A félkész ételek (konkrétan most lasagne) amiben vannak az a pici műanyag tepsi, többször is használható?

Figyelt kérdés
tehát ha megsütöttem a lasagne-t amiben volt kis műanyag tálca abban husit is tudok sütni akár? Mert egyedül lakom és nincsenek kisméretű tepsijeim. Köszönöm előre is!

#sütés #lasagne #tepsi #kész ételek #újra használás
2015. márc. 26. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel az nem műanyag, hanem alufólia, ezért ha nem jön szét, annyiszor használod újra, ahányszor akarod.

Amúgy lábosban is süthetsz...

2015. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem alufólia. Fekete műanyag.
2015. márc. 27. 07:22
 3/9 anonim ***** válasza:
És műanyagban sütöd a sütőben?
2015. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ebben kell sütni igen.
2015. márc. 27. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
azt mikrózni kell TE! :D be ne tedd a sütőbe, szét fog olvadni...
2015. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már megcsináltam rá van írva hogy sütőben 190 fokon kell csinálni. Jó is lett, a műanyag szerű tepsi totál ép maradt.
2015. márc. 27. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor az nem műanyag.

rakj már fel egy képet róla, ha tudsz, mert most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, miről beszélsz.

2015. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na most erre én is kíváncsi vagyok, mert szoktam venni konkrétan félkész lasagne-t de az alutálcába van és az van műanyagba rakva, de a műanyagból ki kell venni sütéshez.
2015. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
annyira tudtok okoskodni Istenem...igen van félkész lasagne sima fekete műanyag tálcában is, nyilvánvalóan hőálló, nem hazudik a kérdező mert én is találkoztam már ilyennel és semmi baja nem lett sütéstől
2016. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!