Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A belinkelt recept (afrikai...

A belinkelt recept (afrikai harcsanyárs) mellé milyen előételt/salátát lenne jó csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



#afrikai harcsa #chermoula
2012. aug. 11. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pirítanék mellé bagettet, amit meglocsolnék a hal olajával. Hogy tartalmasabb legyen, semleges ízvilágú salátát csinálnék, olyat ami laktat is, pl.: egy krumplisalátát (tojással, almával, sajttal). Finom lehet mellé a mozzarella, vagy egy tálka friss, hideg tzatziki. Ne haragudj, több minden nem jut az eszembe, igen különleges az ízvilága a belinkelt ételnek. :)
2012. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olivás-aszalt paradicsomos gyökérkenyér vagy baguette

bazsalikomos paradicsomsaláta

saláta mindenféléből

sajttál-mozzarella golyók, bazsalikomos mozzarella, füstölt karaván, edami stb

esetleg juhtúró

párolt vajbab, zöldbab, répa

2012. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Közben elkészült a halacska, és vegyes salátát készítettem hozzá. Szerintem ami még passzolna hozzá, az a sült krumpli. Még egyszer köszönöm minden kedves válaszolónak!

2012. aug. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!