Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 1 kg pulykamellfilé és 1 kg...

1 kg pulykamellfilé és 1 kg savanyúkáposzta. Mit lehet belőle kihozni (valami egyszerűt)?

Figyelt kérdés
Kezdő egyedülálló főzőcskéző, ffi. A fentiek vannak itthon, és már kezdek éhes lenni.
2015. júl. 2. 14:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyenek még vannak, hogy: tejföl, rizs, fűszerek, olaj, mirelit zöldborsó, ....
2015. júl. 2. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

A toroskáposzta jutott eszembe először, bár eredetileg azt sertéshúsból készítik, de szerintem simán finom pulykából is.

[link]


A lapockát helyettesítheted vele.

2015. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy rakottasnak is megcsinálhatod.

[link]


Kérdezz nyugodtan, ha valamit nem tudsz!

2015. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

2-3 szelet (0.5 cm vastag) pulyka sóval, borssal, oregánóval fűszerezve, mustárral bekenve, serpenyőben, kevés olajban, nagy lángon hirtelen kisütve (oldalanként kb. 3 perc.) Mellé rizs (közben megfő, pláne, ha zacskós), savanyúkáposzta nyersen.


Ez a leggyorsabb:-)

2015. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, gyorsan választok, aztán megcsinálom
2015. júl. 2. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Én pont ezekből szoktam a székelykáposztát megcsinálni.
2015. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer is köszi mindenkinek. Én is Székelykáposztát (húsoskáposztát) csináltam belőle (#3 - nak : nem jó a sütőm, csak a főzős verziók jöhettek számításba - de azért köszi!!)
2015. júl. 2. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
A pulykamell kicsit drága (bő másfélszer annyi, mint a disznócomb vagy lapocka) és nagyon száraz székelykáposztának, de te tudod, remélem, ízlett.:-)
2015. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!