Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel szoktátok "feldobni" a...

Mivel szoktátok "feldobni" a rántottát?

Figyelt kérdés
Milyen fűszereket vagy egyéb anyagokat tesztek bele, hogy ízesebb és kiadósabb legyen?

2015. júl. 9. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ma reszelt sajttal ettem, de fokhagymás tejföllel is finom lehet. :D
2015. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajt - parmezántól a kéksajtig minden jó bele

Gomba, újhagyma, avokádó, cukkini, kukorica, paprika valamelyikével együtt sütve.

2015. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyma, paprika, sajt, oregano, rozmaring, bazsalikom
2015. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármi belemehet...


Hagyma, gomba, tarja, sajt, őrölt mandula vagy lenmag (kókusz is lehet, de az már egyfajta édes, vastag palacsinta), cukkini, paradicsom... Más zöldségek is jók, csak egyes esetekben tovább tart. Egy rántotta miatt nem kezdek el padlizsánt sütni, de ha van maradék sült padlizsán, arra jó tojást ütni... Ugyanez a karfiolra, bár az már tojásos sült karfiol, nem rántotta, mindig sokkal több a karfiol.

A balkán dekor fűszer a kedvencem, bár azt inkább a tükörtojásaimra szórom. Egy zöldséges rántotta annyira tökéletes, arra nem kell semmi.

2015. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha van itthon jó kis házi kolbász,akkor mindig rakok bele.
2015. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sonka és paprika, mármint nem őrölt, hanem szelek bele egy keveset.
2015. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kenyeret szoktam belesütni.

apróra vágom a kenyeret(lehet pirítóst is) és mielőtt beleborítanám a serpenyőbe a tojást, előtte gyorsan belerarkom a kenyeret és bele a serpenyőbe:) szóval ne hagyjátok ázni a tojásbam

szerintem nagyon finom

emellé szoktam pirított hagymát és szallonát vagy kolbászt,maradék húst, sajtot, zöldségeket(paradicsom eláztatja)

mindig van itthon sok házi tojás szóval gyakran esze,

2015. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csupa jó tipp!

Mindenkinek ment a zöld kezecske.

2015. júl. 10. 07:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én is reszelt sajtot teszek bele, általában füstöltet. azután amikor kész paradicsommal eszem
2015. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel:

[link]

2015. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!