Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! A reggeli rántottá...

Testépítők! A reggeli rántottát, hogy készítsem el? Milyen olajjal? Hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 10:53
 1/10 JayC ***** válasza:
100%
lehet kapni ilyen olaj sprayt, vagy mi annak a neve, amiből csak kicsit kell fújni az edénybe, és nem ragad le.
2013. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tömegelésnél én így szoktam, a reggeli a nap legfontosabb étkezése nálam, utána edzeni megyek, ilyenkor a legmagasabb a természetes hormonszint az emberben, ki kell használni.

10 tojásból rántotta sárgája fehérje,mellé sonka v kolbász+ zöldségek, ezt rizzsel keverem össze és bevágom.

CSAk tömegelésnél 5 egység inzulin reggel utána 10 percre rá ez a kaja, ha nem megy le egyszerre, akkor megfelezem, edzés után megint 5egység inzulin és a kaja másik fele, vagy tejberizs!

nem kell táp se nekem, csak hús tej tojás, meg az a kis "rásegítés"

3-4 hónapos kúrát csinálok így, és az eredmény?farkasétvágy, a kaja inkább az izomba megy nem zsírként halmozódik fel, olyan erőm van h némelyik erőemelő is megirigyelné!

sokan nem basznák el a szervezetüket ha nem szar tesztoszteron alapú szereket hasznának, mert van ezeregy más is és sokkal jobban hat, és a kúra végén nem esek össze ez a legjobb benne!

2013. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Sima étolaj megfelel, nem kell belőle sok. Az olajspray jó megoldás.
2013. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Húshoz is mehet ez a 0 kalóriás spray?
2013. febr. 1. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Na várjunk, mert itt keverednek a dolgok. Van egyszer olyan olajspray tartály, amit üresen tudsz megvenni és te töltesz fel bármilyen olajjal. Ez nem nulla kalóriás, mivel étolajat is használhatsz. És van kész MCT olajjal kiszerelt spay, ami már nullkalóriás, és diétához is jó:

[link]

2013. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, én is ezt az MCT olajat néztem ki. Csak nem írtam oda. De ez nem fedezi a szükséges zsírokat a szervezetben nem? Bocsi az értetlenkedést.
2013. febr. 1. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, ez nem fedezi, főleg, hogy kell napi 300mg EPA és DHA zsírsav (összesen minimum ennyi legyen), ami csak a tengeri állatok zsírjaiban van meg. Ezért kell halolaj kapszula. + nem árt napi két kanál lenmagolaj is.
2013. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért !

A sült tojást,tükörtojást is olajon sütitek?És milyen fajtát használtok ?

2013. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sima étolajat, mert sütéskor elveszik az előnye más olajoknak, hő hatására.
2013. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ès ha én eddig zsírba (kevés!) készítettem el akkor ag baj?

Olajsprayt hol lehet venni,mi a neve?Vagy milyen olajat használsz (név szerint) ?Köszi Montez ! :)

2013. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!