Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jó savanyú uborka receptet...

Mi a fene kérdése:

Jó savanyú uborka receptet tud-e valaki?

Figyelt kérdés
Sós vizben szoktam, pici ecettel- vizes uborka- de kipróbálnám az ecetes uborkát is , ha kapnék egyszerű, jó receptet.
2015. júl. 11. 15:05
 1/3 anonim válasza:

Az interneten rengeteg jó recept van! Csak írd be Google-ba, és kiad egy csomó jó találatot, de tessék itt van egy a millió közül:

[link]

:)

2015. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is recept után kutatok. Amit én tudok. Egy pohár 20 % ecethez 10 pohár víz kell! ízlés szerint só cukor,de ne maradjon ki belőle. Tehető bele :feketebors,mustármag babérlevél ,kapor és vasfű,torma Kőtelező ha télre tesszük ::szalicil vagy nátriumbenzonát ,rá van írva a zacskójára hogyan kell

adagolni. Lényeg tiszta legyen az üveg az uborka és a levet Forrón kell ráönteni!!! Hüvös pincébe kell tárolni.

2016. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a felöntőlé vált be: Ajánlott előző nap elkészíteni, hogy minden feloldódjon benne: 1 l víz, 2,5dl 10%-os ecet, 15 dkg cukor, 3dkg só,1 mokkáskanál borkén-por. Hidegen az uborkára öntjük,szórhatunk az üvegbe pár szem szemes borsot, köménymagot, mustármagot és tehetünk bele kaprot, tormát is, lezárjuk az üveget és mehet a polcra.
2016. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!