Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fagyasztott egész csirkének...

Fagyasztott egész csirkének mennyi idő kell, hogy felengedjen?

Figyelt kérdés
Mikró nélkül, szobahőmérsékleten

2015. aug. 30. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha megmondod a csirke fajhőjét és hővezetési tényzőjét, akkor kiszámolom pontosan.:)


Egyébként 3-4 óra simán, én most pont kacsacombot csinálok, este kivettem már hogy reggelre kiengedjen.


Ha meg sietősebb, egy zacskóban szoktam a mosogatóba langyos vízbe tenni úgy hogy víz ne érje. Így is 2 óra legalább.

2015. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan megmondani nem lehet. Attól is függ, hogy milyen hideg volt. Több fajta fagyasztó van, -6 foktól egészen -35 fokig.

Én este kiveszem a húst és reggelre biztosan kiolvad még szobahömérsékleten is.

2015. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha kint hagyom éjszakára, reggelre nem romlik meg?
2015. aug. 30. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem finom lett a kacsacomb, már itt van az asztalon.:)

Nem tünik romlottnak.


Ennyi idö alatt nem, de ha bizalmatlan vagy, vedd ki pár órára elözö nap, majd estére tedd hütöbe. Vagy Eleve hütöbe tedd, és reggel jó korán vedd ki. Nekem ilyenkor még fagyos szokott lenni.

2015. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!