Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Savanyú káposztából lehet...

Savanyú káposztából lehet paradicsomos káposztát főzni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem olyan lesz az íze
2015. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
ha kipróbálnád, írd meg milyen lett :)
2015. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem szokás, de lehet. Az íze más lesz, de nem feltétlen rossz. Egy próbát megérne.
2015. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak az lehet a gond vele, hogy mind a káposzta, mind a paradicsom savanyú! Attól az még lehet jó! A puding próbája az evés!
2015. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek - lehet, h. kipróbálom (de, ha most nem, az csak azért lesz, mert esetleg más jön be a képbe, de előbb-utóbb ez is bejön - a hozzászólások alapján).
2015. szept. 10. 16:29
 6/21 A kérdező kommentje:
Na, kipróbáltam, szerintem jó lett, persze,nem savanyúból lehet, h jobb. Most főztem először paradicsomos káposztát, új vagyok még a konyhai dolgokban (nem régen váltam el - ffi 58). Onnan jött az ötlet, hogy paradicsomom termett, és 1 kg savanyú káposzta (zacskós) mindig van a hűtőmben - mert egy kis hússal bármikor tudok húsos káposztát csinálni, amit nagyon szeretek. Üdv.
2015. szept. 13. 00:24
 7/21 A kérdező kommentje:
úgy kezdtem, h egyszer kimostam a káposztát (egy vízben, és jól knyomkodtam)
2015. szept. 13. 00:26
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy!!

Azért lett jó, mert:

- kimostad a káposztát, tehát elvetted az eredeti savanyúságának egy részét

- most még a káposzta-savanyítás szezonjának elején járunk, a savanyítás most még kevésbé hatékony!

- 1-2 hónap múlva már jobban "beért" savanyú káposztát fogsz kapni, tehát akkor már nem biztos, hogy elég lesz a káposzta átmosása!!


De most, hogy ffi létedre ezt ilyen "huszárosan" megoldottad, csak gratulálni tudok!!!

2015. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 -Köszi, köszi a figyelemfelhívást, akkor esetleg majd kétszer mosom ki, bár azzal állítólag az ízéből is veszít, de hát kompromisszumokból (is) áll az élet.
2015. szept. 13. 10:15
 10/21 anonim ***** válasza:
Én belerakom a tésztaszűrőbe, és folyóvíz alatt szoktam kimosni, közben alaposan forgatom a káposztát, és annyi!
2015. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!