Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paradicsomos káposztát lila...

Paradicsomos káposztát lila káposztából is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy fél lila káposztám, amit csak én eszem. Egyik felét megcsináltam párolt káposztának köretként, de a másik feléből jó lenne paradicsomos káposztát csinálni...
2013. febr. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet , de nem érdemes . Nyersen , naranccsal , spenóttal és balzsamecettel kiváló salátát készíthetsz belőle , főleg ha még egy kis natúr sült csirkemellet is teszel bele . Zellerrel , almával ugyancsak . A lila káposzta jóval édesebb mint a fejes .
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ha van kedved, csinálj egy másik adag párolt káposztát, és fagyaszd le. Én már készítettem így, és elővarázsoltam, amikor éppen nem volt időm. Olyan volt, mint ha frissen csináltam volna.

Nem hiszem, hogy jóízű lehet a paradicsomos megoldás, de ki lehet próbálni, s az is lehet, hogy rákapsz az ízére.:)

2013. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, izben nincs sok különbség, de a SZINE valami borzasztó. Jobban jársz, ha mást csinálsz belöle.

Mellesleg le is lehet fagyasztani, nyersen lereszelve vagy szeletelve, ahogy szereted.

2013. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket! akkor marad a sali :D
2013. febr. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!