Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kaptam egy római tálat ajándék...

Kaptam egy római tálat ajándékba. A "használati útmutatót" már megtaláltam itt, de azt mondták az ismerőseim, hogy csak egy félét csináljak benne mert ha egyszer sütők benne valamit annak az "ízét" átveszi a tál. Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés
Én sok receptet láttam már, mit lehet benne sütni, de azért nem szeretnék annyi római tálat venni valahányszor sütök benne :)

2015. okt. 9. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hasznalhatod mas etelekre is 😃

A nagymamamet hasznalom, volt mar benne sokfele etel. 😉

2015. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy kenyeret és főtt kaját ne egy tálba rakjál. De főtt kajánál tök mindegy.
2015. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk tésztát nem sütnék benne, de bármilyen más ételt, húsokat, töltött káposztát és hasonlókat, bármit...
2015. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
Igazából nem hiszem,hogy átvenné az ízét,bár nem is kételkedem,de szerintem nyugodtan csinálj benne másmilyen ételt is,de annyi félét azért ne csinálj benne;)
2015. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!