Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan áztassam be a római...

Hogyan áztassam be a római tálat? Elég ha bele engedek vizet? Sütés után egyből ki kell belőle venni a kész ételt? Meleg sütőbe lehet rakni vagy csak úgy mint a jénait?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 13:02
 1/7 anonim válasza:
Egy tiszta vödörbe engedj tiszta csapvizet és egy éjszakára tedd bele a tálat.
2010. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sütés előtt mindkét felét beáztatod legalább egy félórára. teljesen lepje el a víz. utána bármilyen sütőbe rakhatod, akár előmelegítettbe is. Nyugodtan hagyhatod benne a kész ételt, csak kombináld hozzá, hogy miután kikapcsolod a sütőt még egy ideig süt. ha kiveszed akkor pár perc alatt hül annyit hogy nem ég meg benne a husi.
2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar cseréptálam van, annál 1/2 óráig kell mindkét felét áztatni, és hideg sütőbe tenni.
2010. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
dugaszold le a lefolyót, és tedd a rohadt mosogatóba.... tényleg, lassan már nem gyakori kérdések oldala lesz ez, hanem az "ötlettelen idióták, akik még egy vajaskenyeret sem tudnak megkenni, jaj mittegyek" -oldala leszend...
2010. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van akkor vödörje és mosogatója ám! A kádat tele engedni meg elég pocséklás:(
2010. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az előttem beszóló meg nem tudom, hogy mit keres itt ha annyira okos. Vagy ha úgy érzed nem egy szinten vagyunk légyszi ne alacsonyodj már le hozzám. Azért neked is köszi, hogy eszembe juttattad miért tart ott a világ ahol. Érted? Ha nem akkor bocs...

2010. jún. 15. 13:29
 7/7 A kérdező kommentje:
13:22-esnek szántam.
2010. jún. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!