Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ki tud közületek házi lasagne...

Ki tud közületek házi lasagne tésztát?

Figyelt kérdés

Én kezdő háziasszonyként, még 3 éve megpróbálkoztam vele, úgy, hogy előtte kb. 20-30 alkalommal csináltam bármilyen más kaját.

Nem volt itthon kész tészta, de kívántuk a lasagne-t. + csináltam hozzá besamel mártást.

Életem egyik legjobb kajája (állítólag) volt.


Másnak is ilyen könnyen ment, vagy nekem volt szerencsém?

Csak mert ha azt mondom, hogy házilag készítem, mindenki le van döbbenve a környezetemben, hogy hát az milyen nehéz..és nem értem, hogy most nekem állt rá a kezem (nem mellesleg sok kaját elcseszek szóval erre kevés az esély:D), vagy valahogy ők nem tudják ezt? (profi háziasszonyok:D)


2015. okt. 15. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi nehéz lenne egy egyszerű tésztában, amit még csak darabolni vagy formázni sem kell.
2015. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van kézi tésztanyújtó gépem :D azzal szoktam.
2015. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

húhhaaa.


Leves tésztát is tudok. Sőt, krumplis tésztához is így csinálom.

lekvárokat, paradicsomot, savanyút, sorolhatnám...mind...


de ügyi vagy, naaa :D

2015. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akinek van tésztanyújtó gépe... Házi tésztát nagyon egyszerű készíteni, a kinyújtással lehetnek problémák.
2015. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én csak sima tésztanyújtóval csináltam..csak ledöbbentem, hogy miért akadtak ki, hogy én házit csinálok.

Na mindegy, lehet ők ilyen kényes háziasszonyok, hogy csinálják de nem értenek hozzá:D Mondom én:D Na mindegy. Köszi a válaszokat, zöld kéz mindenkinek:D

2015. okt. 17. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen, meglepő, ha valaki házias és nem csak összedob valamit vagy levesz a polcról. de mindenképpen jó.
2015. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!