Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek ha felszeletelma...

Szerintetek ha felszeletelma krumplit mielőtt olajba teszem azért lesz nagyon füstszag?

Figyelt kérdés
mert tegnap nem szeleteltem fel, igaz kicsit nyers maradt a közepe de legalább nem lett megint tök büdös a lakásban. A legutóbb felszeleteltem és aztán elmentem olvasni, mikor visszajöttem füstszag meg minden azt se tudtam hol áll a fejem.

2015. nov. 8. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez nem ettől függ? Mit olvastál? Nekem például mindig akkor fut ki a tej, amikor sci-fit olvasok. Bár egyszer kalandot olvastam, amikor odaégettem a sütit...
2015. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus te normális vagy???? Ez most komoly? Hany éves vagy, 20, hogy nem tudsz főzni rendesen? -_-
2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
* 10 #2
2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jó kössz hülyére vezsel... mintha neked minden sikerülne a konyhában! nem mindenkinek van ám tehetsége hozzá :( és képzeld, egy romantikus könyvbe tényleg bele lehet annyira merülni hogy odaégeted a kaját
2015. nov. 8. 21:38
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Most mit kell itt leoffolni #2-es? Nem itt kell levezetned a feszültéget, mikor nem jó az asszony...

Egyébként #1-es ne írj már hülyeségeket..

Köze nincs a könyvekhez... Attól függ, hogy milyen vízbe rakod. Én ha nem szénsavas ásványvízbe rakom a krumplit, akkor mindig tragédia lesz, takaríthatom órákig a konyhát...

2015. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jaaaa akkor ezaz!!! én mindig azt hittem hogy a krumplit olajban kell sütni ._. kösz a tippet :) végre egy normális ember
2015. nov. 8. 21:42
 7/21 anonim ***** válasza:
En marpedig eggyet rrtek a kettesel.
2015. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vízbe rakni a krumplit sütés előtt. Ne vágd fel, csak akkor, amikor sütni akarod. Mosd meg a csapban és sütheted. Nekem soha nem lesz füstszagú. Igaz, hogy ott marad a közelben, akkor is, ha esetleg könyvet olvasok közben.
2015. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

#4eshez még annyit hozzáfűznék, hogy csak a tőbb éves krumplit szabad szénsavas ásványvízbe főzni, a krumplit bizony olajba kell, bár nem mindegy hol veszed... Én például a MOLosat szeretem a legjobban, te melyii benzinkútban veszed?

27/F

2015. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
figyeljetek én csak kiírtam eg egszerű kérdést... kérlek benneteket hogy ne itt veszekedjetek! MEgkaptam a válaszomat, most már tudom hogy vízben kell sütni a krumplit. A férjem örülni f hogy rendes sültkrumplit eszünk :) amúgy azt nem tudja valaki hogy a rántott sajtot tejbe vagy más zsiradékba (pl kefir) kell sütni??? mindig elfelejtem :'(
2015. nov. 8. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!