Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek ha felszeletelma...

Szerintetek ha felszeletelma krumplit mielőtt olajba teszem azért lesz nagyon füstszag?

Figyelt kérdés
mert tegnap nem szeleteltem fel, igaz kicsit nyers maradt a közepe de legalább nem lett megint tök büdös a lakásban. A legutóbb felszeleteltem és aztán elmentem olvasni, mikor visszajöttem füstszag meg minden azt se tudtam hol áll a fejem.

2015. nov. 8. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
* az újkrumplit kell olajba
2015. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát bocs de nem versz át... végre rájöttem nagy titokra, most már senkinek nem hiszek aki azt modja hogy olalyba kell!!!!
2015. nov. 8. 21:48
 13/21 anonim ***** válasza:

Te jó ég, a rántottsajtot nem sütni, hanem főzni kell..

Egyébként meg összedarált olivabogyó, kovászosuborkalé és nutellában kell, 2dl sósvízzel felöntve...

(Komolyan, ilyenkor elgondolkodom, hogy hogyan maradt eddig életben az emberiség)

2015. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Én a cukorszirupot nem szeleteltem fel a múlt héten, mégis akkora füst lett két-három óra után, hogy alig találtam meg az ablakot. Ráadásul nem is olvastam, hanem képeket szerkesztettem, nyomtattam és stancoltam.

Egyszerűen kiszámíthatatlan, hogy mikor miért lesz füst és büdös.

2015. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jajj ne gyere vissza oltogatni. Mit kell itt tejóégezni? Gondolom te tökéletes vagy -_-
2015. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
jóvan mostmár tényleg elég! ne veszekedjteke a kérdésem alatt léccives
2015. nov. 8. 21:52
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg sokszor előfordul, hogy saját életet él a kaja, és egyszer csak mindent elönt afüst (velem is)

Nemrég rántotthús sütése közben lememtem a boltba, mert elfogyott a liszt, és mire visszajöttem, hát azt hittem, hogy az egész ház ég, aztán kiderült, hogy csak a hús rakoncátlankodott valahogy, bár nem értem, mi történt...

2015. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nekem a legutóbb az volt hogy sütit csináltam, elmentem wc-re mire visszajöttem belekerült a piskótába a liszt... pedig full emléxem hogy nem raktam ble
2015. nov. 8. 21:59
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja durva. 12/L
2015. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
jó mostmár tényleg fejezzétek be légyszi :( tényleg nem akartam felbujtani a népet ez csak egy ártatlan kérdésnek indukt
2015. nov. 8. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!