Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » SOS! Ugye jó kávékapszulát...

SOS! Ugye jó kávékapszulát vettem? A Nescafé kapszula jó egy Nespresso gépbe?

Figyelt kérdés
Ismerősnek van egy Nespresso kávégépe, ahhoz terveztem kapszulákat venni. A spárban kérdeztem is, hogy merre találok ilyet, mutatták, hogy hol, még meg is jegyezté, hogy sokan vásárolnak ilyet, tehát biztos nem csak úgy mondhatták. Nos magát a kávékapszulás dobozt (mármint a dobozt, amiben vannak a kapszulák) nem is néztem, csak az ártáblát alatta, ahol ki is volt írva, hogy Nespreso kávékapszula. Itthon vettem csak észre, hogy mind az öt dobozra Nescafé van írva, nyoma sincs Nespressonak. Nyugtassatok meg, hogy nem feleslegesen dobtam ki a pénzt! Ugye ezt is lehet a Nespresso kávégépbe használni? Van olyan finom, mint a Nespresso? Köszönöm előre!

2015. dec. 12. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jót vettél, a nestlé dolce gusto kapszula vagy 3x akkora, mint a nespresso
2015. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nescaféhoz csak Dolce Gusto jó.

Nespresso géphez pedig csak a Nespresso üzletekben (pl. az Allee-ban) lehet venni kapszulát, vagy a netről lehet rendelni.

2015. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 a nesspressohoz van több tucat kompatibilis kapszulatípus ;)
2015. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát marha jó :"((( Nincs is már pénzem több ajándékra. Akkor meg mi a sz*rnak mondták az idióta árusok mikor megkérdeztem, hogy merre van NESPRESSO kávékapszula, és egyértelműen mutatták, hogy melyik sorban, és még ki is volt írva. Ennyire gonoszak vagy ennyire ostobák? Nem hiszem el :( Köszönöm a válaszaitokat.
2015. dec. 12. 11:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Legalább mondták volna, hogy olyan nekünk nincs, vagy valami.
2015. dec. 12. 11:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek, szerintetek ha megvan a blokk, és fel se bontottuk a dobozokat, akkor vissza lehet vinni? Bár gondolom nem... :( Még egy ruhát vissza lehetne, de ilyesmit nem.
2015. dec. 12. 11:41
 7/12 anonim válasza:
Hivd fel a spart es kerdezd meg!! De lehet
2015. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
nézd, attól, hogy te nem tudsz olvasni, nem a bolt a hülye...nyilván ott volt a nesspresso kapszula is, csak mellényúltál
2015. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, amúgy most utánaolvastam, nem is lehet ott Nespressot kapni... szóval akkor nem tudom, miért volt kiírva, lehet, hogy valami nagyon hasonló volt, már nem tudom. De mindegy, megoldottam végül. Mindenkinek köszi.
2015. dec. 12. 12:12
 10/12 anonim válasza:
Szerintem le lehet vasarolni
2015. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!