Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » PLS! Ha megromlott a fehérje...

PLS! Ha megromlott a fehérje turmix hogyan mossam el?

Figyelt kérdés

Véletlen el feletkeztem rola és megromlott most meg el mostam és még mindig olyan büdös hogy uristen.

Hogyan tudnám ugy el mosni hogy büzt már egyátalán ne érezzek?


2015. dec. 26. 22:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem irni h shakerben maradt :/
2015. dec. 26. 22:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Ecet, vagy forró vízzel.
2015. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg probálom köszi :D
2015. dec. 26. 22:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Ecetet nem tudodm ki probálni vizet meg forraltam és még hideg vizbe tettem tehát eggyüt melegitettem meg de semmi hagyom még 5 10p ig de ha továbbra sse semmi tudnátok mondani mást? holnap reggeltöl már nagyon kéne :/
2015. dec. 26. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Engedj egy nagyobb edénybe vizet, tedd bele, hogy ellepje. Hagyd benne egész éjszaka, és reggelre kiszívja belőle a szagot.
2015. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most is ugy van csak forro vizbe akkor ki kapcsolom és benne hagyom reggelig majd irom mi lett az eredmény de azt tudom hogy ha reggelig nem változk már a gondolattol is hányinderem lesz h abbol kell meg inni... :/ :(
2015. dec. 26. 23:56
 7/9 A kérdező kommentje:

olyan forro lett a viz hogy már bugyog is is az elejétöl fogva benne van mind xdd és nem büdi *.*

De azért reggelig benne hagyom :D köszönöm :DDD

2015. dec. 26. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, ki fogja szívni. Éppúgy, ahogy beleette magát a poshadt szag, ugyanúgy a víz is ki fogja szívni. Csak mindkettőnek idő kell.

Azért majd írd meg a reggeli eredményt.

2015. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséget :D tökéletesen ki ment a szaga bele tettem öket nagy lábosba és a vizet igy eggyütt forraltam fel aztán kellett a lábos de nem baj mert este ki szellözött még utána köszönöm a segitséget :DD
2015. dec. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!