Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nem vagyok normális? Többi lent!

Nem vagyok normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mikor májkrémes kenyeret eszem, megkenem előtte vajjal. A barátnőm szerint undorító. Nem vagyok normális vagy ez természetes? Írjon kérem olyan, aki szintén így eszi a májkrémes kenyeret, hogy megnyugtasson, hogy nem velem van a baj! Köszönöm a válaszokat! 17/f

2015. dec. 27. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apa régen mindig így ette, én is megkóstoltam és ízlett... Szerintem normális. :D
2015. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így eszem 19/L
2015. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így és szeretem.
2015. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sokan eszik igy.
2015. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak úgy eszem.:D Sokkal jobb vajjal mint simán.
2015. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

en is lattam mar olyat, aki igy ette, de nekem nem izlik, mert en alapbol nem szeretem a vajat. de ha ez megnyugtat, vaj helyett sokaig ketchuppal ettem, kesobb majonezzel es kovaszos / csemege uborkaval :D

sot, altalanos isiben volt egy osztalytarsam, aki a vajas sonkas kenyeret szilvalekvarral kente meg.

2015. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MGéza válasza:
100%
Én is kombinálva eszem a kettőt, vagy simán májkrémmel és rá mustárral vagy piros arannyal. Az se rossz kombináció! :)
2015. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mifelénk is így eszi mindenki :D
2015. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi abnormális nincs benne. A jó vaj finom (persze ez ízlésfüggő), kevés dolgot ront el.

Én májkrémet és kenyeret nem eszem, de attól még szemem se rebbenne, nemhogy megmondjam, hogy mi undorító. Bizonyosan nem ez. Akinek nem tetszik, ne egye.

2015. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kombó: vajas májkrémes kenyérre sajt, sütőbe, meg tolni rá majonézt.
2015. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!