Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nem vagyok normális? Többi lent!

Nem vagyok normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mikor májkrémes kenyeret eszem, megkenem előtte vajjal. A barátnőm szerint undorító. Nem vagyok normális vagy ez természetes? Írjon kérem olyan, aki szintén így eszi a májkrémes kenyeret, hogy megnyugtasson, hogy nem velem van a baj! Köszönöm a válaszokat! 17/f

2015. dec. 27. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is megkenem vajjal a kenyeret, rá a májkrém. Ha a barátnőd szerint ez undorító, akkor ő ne így egye. Ennyi :)
2015. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy ugyanilyen kérdés, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne, hogy vajat kensz alá.

Nincsenek kötelező normák, hogy mit mivel szeressünk...

Az ízlés egyedi, ezen vitatkozni értelmetlen dolog lenne.

Én pl a pirított kenyeret kenem meg vajjal, ami azonnal beszívódik, és arra kenem a házi májasomat.

Én így szeretem, de pl a páromat a hideg rázza a vajas pirítóstól. Hidegen neki is oké.

Különbözőek vagyunk, és ez így van jól. Majd a barátnőd is megszokja, hogy neked mi ízlik, mi nem. ha akarja ...

És arról meg szokjon le, hogy undorítónak nevezze a másnak ízlő étkeket. Újévi fogadalomnak is jó lesz :)

2015. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én tovább bonyolítom. Összekeverem a margarint a májkrémmel, rakok még bele felkockázott lila hagymát, és/vagy póré-/új-/metélőhagymát, meg a májhoz illő fűszereket (tarkabors, majoránna, stb). Itt szinte csak nekem van gusztusom megenni, másokba konkrétan bele kell erőszakolnom, hogy megegyék, de fura mód utána még kérnek.
2015. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is és majonézpöttyöket is rakok rá.
2015. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!