Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vett már valaki fagyasztott...

Vett már valaki fagyasztott egész sprotnit? Hogyan kell előkészíteni, ha kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nemrég csináltam: hagytam kiolvadni, kicsit felitattam róla a nedvességet papírtörlővel, besóztam, paprikás lisztben megforgattam és kisütöttem - aztán hamm, bekaptam :D Nagyon finom volt :-)
2016. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ :)

Akkor ezek szerint nem kell semmit sem csinálni vele, csak megsütni. Csak olyan furcsa, hogy teljesen egyben van a hal :)

2016. jan. 21. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem látom, a Tiéd mekkora, de az enyém apró sprotni volt, kb. 5-7-10 cm-esek.
2016. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan apró.
2016. jan. 21. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Én olyat vettem a Lidl-ben,amiben benne van a belsőség is,nem tudom Ti milyet vettetek.Mondjuk nálunk a kutyák eszik.
2016. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
AKKOR MOST KELL BELEZNI, VAGY NEM?
2016. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Már mint az 8-cm est sprotnit kell belezni vagy nem?Olyan válaszokat írtok sajnos hogy a lényeg messze áll tőle hogy megtudjam.Kell vagy sem?
2016. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyon finnyás vagy és van pár óra szabad időd, akkor kibelezheted, de olyan kicsik, hogy nem szokás (első válaszomban leírtam)

Ha nekem nem hiszel, akkor íme egy a sok recept közül:

[link]

2016. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez kemény dolog.

Rajta van a feje benne a szemével.Hogy volt gusztusod megenni. Az egyiket félbevágtam és jött a beléből a trutyi. Ezt egyem meg?

Most egy jó nagyadag pálinkát kell innom, hogy be ne sárguljak az undortól.

Mit csináljak a többivel? Nincs kutyánk, aminek oda tudnám adni.

2016. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem kell se kibelezni, se kiolvasztani. Mehetna forró olajba liszttel vagy anélkül, vagy a sütőbe.
2018. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!