Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet valahogy a bundáskenyér...

Lehet valahogy a bundáskenyér olaj és tojástartalmát csökkenteni?

Figyelt kérdés
Főleg olajból akarok kevesebbet enni.
2016. ápr. 9. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Bundáskenyeret lehet úgy is sütni, hoyg nem úszik az olajban.


A kenyereket egymás mellé tedd egy kicsit kiolajozott serpenyöbe és úgy süsd meg, fordítsd meg és a másik oldalát is süsd meg.


A tojástartalmat emg úgy tudod csökkenteni, ha a tojások egy részét tejjel helyettesíted - két tojáshoz egy tojásnyi tejet öntesz és alaposan elkevered.

2016. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És az éle is megsül rendesen?

Találtam olyat, hogy sütőben is lehet.

2016. ápr. 9. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én Ráma margarinban és teflon serpenyőben sütöm.A felvert tojásokhoz meg pici tejet öntök.
2016. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Bundás kenyeret vajban kisütve mennyei eledel lesz az ajándék.

;-)

2016. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van tepsis változat is, én is olvastam valahol. Lehet, hogy a mindmegettén, de nem 100 %.

Ha a tojásba mártogatás előtt kicsit megpirítod a kenyereket, kevesebb tojást vesz fel, nem tud sokat beszívni.

2016. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia ahogy az előttem szólók is mondták így lehet megcsinálni. De én másképp is szokom ezt csinálni azaz nem bundás kenyér hanem tojásos kenyér. 2 kenyér szeletet meg kensz kenhető sajttal, majd a száraz felét berakod a serpenyőbe amikor a száraz fele ropogósra pirult akkor kiveszed a serpenyőből, majd megsütsz egy tojást én tükörtojásként szoktam csinálni úgy a finom. És a megsült tojást a sajtos kenyere rakod és a kenyér másik felét rárakod azaz csinálsz egy szendvicset. de ezt meg zöldségekkel is lehet tuningolni.
2016. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!