Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jó ötlet majonézes párizsisalá...

Jó ötlet majonézes párizsisalátához nyers császárgalócát keverni?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon szeretném így elkészíteni és megkóstolni. Összeegyeztethető a kettő?

2016. aug. 6. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
ha kifizeted a gombát...
2016. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon komálom, mikor off-oltok. Lehetőleg koncentráljunk a kérdésre.

A gombák magánterületről vannak, a tulajdonost nem zavarja. Még a szomszédos polgármester is vesz császárgalócát onnan.

2016. aug. 6. 21:59
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Az első nem offolt, az a gomba védett eszmei értéke darabonként 500 Ft!

Sajnos most már az IP címed alapján keresni fognak a természetvédelmi őrök!

2016. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Egy nulla lemaradt. 5e.
2016. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Majd kávéval és egy kis süteménnyel fogadom őket. De az is lehet, hogy megkínálom őket a salival ami a császárból készül. Talán majd ők fizetnek nekem a csodás vendéglátásért.


Félretéve a viccet, tisztában vagyok a gomba védettségével. De ismétlem, az erdő ahonnan van magánterület. A tulajdonos nem tesz feljelentést mert még ő is eszi a gombát. Mire a természetvédelmiek ide érnek, addigra már a gombából nem marad és egy internetes oldalra írt állítás még nem elegendő bizonyíték, valamint a mennyiség sem derül ki. Simán azt mondhatom, hogy nem császár galóca volt, csupán én hittem azt.


Látom egy egyszerű kérdésre sem vagytok hajlandóak válaszolni az elveitek miatt. Ennyi erővel már akkor elmehetnétek összeszedni a sok szemetet, amit az erdőkben széthánynak az emberek. Talán az hasznosabb lenne annál, mint hogy itt osztjátok az észt.

2016. aug. 6. 23:29
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindegy, hogy magánterület. Nekünk ciklámenünk van, szintén saját erdőben, a nagyanyám abból adott egy menyasszonyi csokorba kb 15 szálat. Drága lett :(
2016. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
És egy visszataszító, pökhendi alak vagy. Ne kérdezz, ha nem fogadsz el választ.
2016. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

#4: Igazad van elírtam, 5000...

:)

2016. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Válaszoltam volna ,de amikor megláttam a kérdező reagálását elment a kedvem. Nem ,nem válaszolok...
2016. aug. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még ti háborodtok fel a reakciómon?! Ti voltatok azok, akik nem a kérdésre válaszolva okoskodtatok.

Ha normális választ adtatok volna, akkor én is normálisan reagálnék.

Meglehetett volna fogalmazni a gomba védettségére vonatkozó figyelmeztetést másként is, és ha odaírtátok volna a kérdésemre is pluszba a választ, akkor igazán hálás lettem volna.


Bocsánat ha bunkó voltam, de ne mondjátok már, hogy ti soha sem mentetek még át suttyomban a piroson mikor nem jött arra egy árva lélek sem.

2016. aug. 8. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!