Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vegetáriánus töltött paprikába...

Vegetáriánus töltött paprikába milyen tölteléket tennétek a rizs mellé?

Figyelt kérdés
Tofu, szejtán stb. kizárt, mert a vendégek nem szeretik.
2016. okt. 22. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
alapot kapsz, amit betölthetsz a paprikába.
2016. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Végülis zöldséges keverékkel csináltam, répa, zeller, paradicsom, paprika, serpenyőben megpároltam zöldfűszerekkel, és ezt kevertem a rizsbe. Nagyon finom lett :)


Az építő jellegű válaszokat nagyon köszönöm.


A trollok, akik húst adnának a vegetáriánus vendégeknek meg menjenek a francba.

2016. okt. 23. 15:24
 13/17 anonim ***** válasza:
gomba, hagyma, sajt, meg jó sok fűszer
2016. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
0%

ÉN rizs mellé húst tennék nem zöldséget. Mert a zöldségekkel csak eltelni lehet, jóllakni nem. (Fiziológiai okai vannak: kevés bennük a fehérje (kivéve a "húspótlókban", amik ugye ki vannak zárva).


Azt kérdezted meg, hogy mit tennék bele ÉN. Nevezhetsz trollnak, mert a kérdésre válaszoltam, de légyszi ne személyeskedj. Köszönöm.

2016. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is normális választ adtam,- mert csak vegetáriánusokról volt szó, nem vegánokról- mégis le lettem nyomva a földig.

Nem gondoltam volna, hogy egy sajtos rizsgombóc paradicsomszósszal ilyen reakciót vált ki egyesekből...

Nagyon elkeserítő, hogy sok valódi troll itt éli ki magát, azzal, hogy mindenkit lepontoz. De biztosan jól szórakoznak, mert nem egy ember műve.

2016. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sült padlizsánt.
2016. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
Tizenötös, engem te is lepontoztál, nem értem, mi ez a fölényeskedés.
2016. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!