Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha nincs szükségem egy egész...

Ha nincs szükségem egy egész hagymára?

Figyelt kérdés

Egy fél, megpucolt hagymát ha zacskóban beteszek a hűtőbe, jó lesz?

De hagymát elvileg nem kéne hűteni.


2016. dec. 3. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zacsiba csavarva, de még utána egy lezárható dobozba (csavaros üvegbe) is bele szoktam tenni, hogy az illat véletlenül se járja át a hűtőt.
2016. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztítás előtt szoktam kettévágni és foliába csomagolom. Nem szoktam a hűtőbe tenni egy pár napot kibír a konyhában.
2016. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én be szoktam tenni a hűtőbe, semmi baja nem lesz.
2016. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alufóliába szoktam csomagolni és a hűtőben tartom, nem veszi át semmi a hagymaszagot. Folpackba is lehet, csomagolni, a lényeg, hogy passzentosan, légmenetesen.
2016. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Lezárt dobozba teszem, hogy ne vegye át a szagát más.

Sosem hallottam, hogy ne hűtsük a hagymát.

2016. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
elhasználok egy kisebb egészet. Szeretem a hagymát, és értelmetlen egy felet őrizgetni
2016. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akad mindig az embernek otthon pont akkora, amekkora kell. Tényleg van, amikor nincs kicsi, és a nagyobból egy fél is elég. Jómagam is még héjastól félbevágom, a felét dupla folpackba teszem, és a hűtő ajtajában lévő polcon vígan elvan, mag nem használok újból hagymát. Semmilyen szaga nincs, és semmi baja nem lesz, akár hétig sem.Addigra úgy is felhasználom valamihez.
2016. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kimondottan úgy vásárolok a piacon hagymát, hogy mindenféle méret legyen benne. Ha véletlenül mégis utolsónak öklömnyi marad, akkor egy kis Erőspistás csavaros üvegben szoktam a maradékot a hűtőbe tenni.

Egy két nap nézegetés után megsajnálom, vékony szeletekre vágva meghintem sóval, hagyom állni egy negyed órát, és a vacsorához meghammantom...

2016. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!