Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hust akarok 1 napig fűszeres...

Hust akarok 1 napig fűszeres etolajban aztatni utána panírozzni és sütni. Milyen fűszert ajánlotok az olajba es ehhez milyen hust?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 00:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
(olaj ígyis úgyis kell a sütéshez)
2016. dec. 23. 07:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Abban az olajban nem ránthatnád ki, ahhoz friss tiszta olaj kell.Ne akarj már ennyire spórolni éppen karácsonykor, de máskor sem lehet a olajos pácot a rántotthús sütéséhez felhasználni . Sülteknél működik, hogy a páccal együtt sütik, de rántotthúsnál nem.

Igazán nem értelek... :/

2016. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Eddig így csináltam. nem tudtam, hogy nem lehet...
2016. dec. 23. 13:13
 14/15 A kérdező kommentje:

"éppen karácsonykor"


értem. azon az ünnepen amikor azt hazudjuk hogy szeretjük egymást s megpróbálunk - több kevesebb sikerrel - néhány napig úgy viselkedni egymással, mintha ez igaz lenne, s ahogy egész évben kellene, hazudjuk azt is hogy gazdagok vagyunk s pár napig együnk úgy ahogy egész évben kellene.

világos.

2016. dec. 23. 13:17
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne forgasd ki a szavaimat. Én eddig még csak segítő szándékkal írtam, de, ha valakiben rosszindulat van, arról sajnos én nem tehetek.

Boldog karácsonyt !

2016. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!