Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gyors kaja otthon?

Tarcza Zsolt kérdése:

Gyors kaja otthon?

Figyelt kérdés
Valami példa gyors kajákról amit otthon a konyhában is el lehet készíteni? Ja, és persze laktatos is legyen.

#konyha #gyors kaja.
2017. febr. 10. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Főzelékek, sültek, rántotta.
2017. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
bundas kenyer, zsiros kenyer lila hagymaval, tejbe griz, palacsinta... Na megyek csinalok valamit ezek utan :))
2017. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyors kaja néven, én hamburgerre gondoltam. Szoktam csinálni előre hamburgerpogácsákat, lefagyasztom, így ha megéhezek csak kikapom a fagyóból, serpenyőbe megsütöm, zsemle, zöldséget és lehet enni.
2017. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hot dog. Veszel hot dog zsemlét,kifőzöd a virslit. Beleteszed a zsemlébe,nyomsz rá ketchupot,mustárt meg amit akarsz,rakhatsz bele sajtot,zöldségeket is,vagy pirított hagymát. Ez gyorsan kész van és laktató is.
2017. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy gyros kifliben. Megsütöd a húst. Beleteszed a kiflibe, csinálsz hozzá öntetet pl natúr joghurt valamilyen alapporral,ez is mehet bele,aztán zöldségek:lilahagyma,paradicsom,uborka,meg amit szeretsz.

Nem lehet elrontani,gyors is és laktató. Na meg finom. :)

2017. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Célszerű hússzeleteket kiklopfolni, fóliába csomagolni úgy, hogy másnap este csak ki kelljen sütni. Csirkecsíkokat is be lehet pácolni előző este, másnap kisütöd.

Lehet hidegtálakat is összeállítani, ha van időd, pl stefania vagdalt sor, középen saláta, vagy kolbásszal töltött karaj, szélen stefania vagdalt. Én szoktam ilyen hidegtálakat csinálni nem flancolunk vele, csak unjuk a felvágottakat és jó, hogy elő tudjuk venni max 2 napig esszük.

Esetleg a különböző tojásrántották, omlettek is gyorsan megvannak: rántottás melegszendvics, gombás-paradicsomos omlett, zöldfűszeres rántotta, tükörtojás stb...

Salátákból ott a waldorf, cézás, nizza..

2017. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tortilla , hot-dog , hamburger , pizza
2017. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Krémlevesek 15 perc alatt készek, kenyérrel, sajttal elég laktatóak.
2017. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindegyiket kipróbálom.
2017. febr. 11. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:

-tejszínes gombapörkölt

-tojásos nokedli

-akármilyen csirkeragu, pl currys csirke, mézes mustáros csirke

-resztelt máj (nyáron kovászos uborkával, az nagyon fontos)

-carbonara spagetti

2017. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!