Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet helyettesíteni valamivel...

Lehet helyettesíteni valamivel a szójaszószt? És ha igen, akkor mivel?

Figyelt kérdés
A családban mindenki ellene van a hasonló dolgoknak és undorodnak, pedig soha nem kóstolták még. Mivel tudnám megváltoztatni a véleményüket erről?

2017. márc. 4. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Használj szójaszószt, és ne mondd meg nekik mi az...
2017. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jellegzetes íze van, nemigen helyettesíthető mással.
2017. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha kimondottan az íze/illata az, ami zavarja öket, akkor nem sok minden jöhet szóba.


Ha csak elvi kifogásuk van, akkor használhatsz nyugodtan szójaszószt, csak ne mondd meg nekik.


Ha allergia vagy hasonló okból (illetve ha nem akarod öket mégsem szójaszósszal etetni), akkor összemorzsolt leveskockát állandóan kevergetve megpirítasz pici zsiradékban és kevés vízzel felengedve jól kiforralod - ez ízben meg színben is hasonló.

2017. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Miért kell megváltoztatni? Nem kell, békén kell őket hagyni.


Aki pedig becsapná őket, hazudna; hát az szégyen.


Szerintem nem lehet helyettesíteni, és nem is tartom finomnak.

2017. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt akartam javasolni amit 3-as, hozzátenném csak, hogy ha van otthon kóla, azzal próbáld ki víz helyett, nekem bevált.
2021. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!