Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell helyesen ízesíteni...

Hogy kell helyesen ízesíteni egy bögre teát?

Figyelt kérdés
Hány evőkanál cukor és hány db citrom pótló kell bele? Egyszerűen képtelen vagyok eltalálni és a teáim olyan íztelenek.. ti hogy csináljátok!? (Csak olyan érdekel ahol bögrében van alapból a tea, nem szeretnék bajlódni nagyobb adag elkészítésével )

2017. márc. 12. 17:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

szerintem ha nincs íze a teádnak akkor nem hagyod benne elég ideig a filtert.


citrompótlót semmiképp se használj, max citromlevet. minden attól függ ki mennyire szereti édesen. az esetleg egy jó taktika lehet, hogy mondjuk két teáskanál cukrot teszel a bögrébe (ez egy átlag mennyiség szerintem) és annyi citromlevet, hogy pont felszívja a cukor. párom készíti így, és mindig finom. persze ezt azelőtt, mielőtt a forró vizet beleöntenéd. én mindig ugyanannyi kanállal teszek bele cukrot és citromot, úgy is jó. de van tea amit érdemes citrom nélkül inni.

2017. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg pálinka? Télen jó az, kellemes.
2017. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!