Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gyakori mit ajánlotok két...

Gyakori mit ajánlotok két háztartási kex közé?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 10:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Egy harmadikat...
2017. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak úgy eszed, akkor egy-egy lapozást a nyelvtan könyvben.
2017. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nutella

lekvár

porcukros vajas krémek(ezvan a keksztekercsbe) ebbe tehetsz narancshéjat,rumot,citromhéjat,kókuszt,kb bármilyen aromát,

Mascarpone krém ebbe is tehetsz bármit

Cukros citromos vagy narancsos túró

Amúgy bármit tehetsz bele tényleg bármit akár egy karika banánt is.

2017. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Puding
2017. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

melyik puhitja? olvasztott csokit tettem d eolyan lett mint a kő. alig birtam elharapni.

tere ferét lehet belőle csinálni?

2017. ápr. 1. 11:14
 6/35 anonim válasza:
100%
Nutellás szeletet csinálj:) [link]
2017. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
49%
úristen,ez az utolsó recept nagyon durva. Van benne egy üveg nutella,6 evőkanál plusz 25 deka cukor. Az olvasásástól is inzulinsokkot kaptam,, hogy lehet megenni ennyire gej édeset? Nem kötekedem, hanem komolyan kérdem. mindig ledöbbenek mennyire édes szájú emberek vannak, persze ízlések és pofonok, nekem már egy mezei túlérett banán is édes. Miért nem csinálsz belőle kókuszgolyót, az kvázi egyszerű étel, bár darálni kell meg miegyéb. Vagy ez nem opció? A háztartási keksz alapon száraz, nehéz lehet feljavítani szerintem,de akkor már valami "nedvesebbel" lenne praktikus, de az meg kifolyik, vagy nem ragasztja össze.
2017. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

mint opció természetesen minden érdekel.

köszönöm.

az egész kérdés onan származik, hogy az ausanban rém olcsó volt a háztartási kex és a sparban meg régi mikulás igy mindkettőből vettem 5-5 kilót.


elsőre tereferét akartam, de egyszerübb volt szemből.

de a keksz nem omlós a csoki meg kemény

puhitani kellene mindkettőt mert ez meg ehető:

[link]

és alapból ilyesmi kellene háztartási kex alapon.

persze a többi ötletet is sorban kipróbálom majd.

2017. ápr. 1. 11:39
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Én gyakran készítek háztartási kekszes-pudingos süteményt. Fogsz egy lapos, nagy tálat, jénait, tepsit, bármit, leraksz bele egy réteg kekszet, majd rákensz pudingot, erre még egy réteg keksz, még egy puding (ameddig van kekszed és pudingod), a legtetejére is pudingot tegyél! Kell neki egy éjszaka a hűtőben, de simán megpuhul a keksz és nagyon finom! Ebben a meleg tavaszi időben pedig nagyon frissítő hűvös süti :)
2017. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
2017. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!