Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rizses hús készíthető e...

Rizses hús készíthető e hagyományos recept nélkül is?

Figyelt kérdés

Pl. külön főzve a rizs, külön a pörköltje.

Ugyan azokkal az alapanyagokkal.

Csak külön-külön a rizs és a pörköltje.

Eredetileg nem rizses húsnak készült.


Később ezeket össze keverve, átforrósítva, fedő alatt állni hagyva, hogy a rizs felszívja a pörköt szaftot és ízét.

Ismét átkeverve rizses hús állagú lehessen?

Lehetséges rizses húst így is készíteni?

Ugyan olyan ízre állagra és zamatra?



#rizses hús készítés
2017. máj. 21. 01:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Miért teszed fel a kérdést, ha úgysem érdekel ki mit mond?

Ha ennyire szeretsz pluszba fölöslegesen szórakozni a konyhában, hát hajrá. Én egy egyszerű rizses hús miatt nem koszolnék plusz edényt, inkább valami értelmeset odabiggyesztek. Épp elég kihívás munka után főzni a háztartást rendbe rakni, gyerekeket indítani az iskolába. Szerintem ezzel nem csak én küzdök.

2017. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

9-esnek van igaza.

A kérdező által leírtak alapján készült ételt a hozzáértő mindenkor meg tudja különböztetni a valódi rizses hústól. Annak egyben kell főnie és kész.

2017. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

[link]


Érdekelt volna, hogy egy verzión kívül létezik e több is?


[link]


Ez is érdekel:

"Szingapúr nemzeti étele, de különböző változatai virulnak másutt is, szerte Délkelet-Ázsiában. A szingapúri mellett jelentős változat a malajziai és a thaiföldi."


A Magyar verzión kívül érdekelt volna más verzió is, amit M.o.-on is merészen kipróbáltak e már.

Pl. a tofu változata


Egy valaki írt másat.

(a Magyar hagyományoson kívül más is érdekel.)


A tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.


Nyitott vagyok a variációkra.


Köszönöm szépen a válaszokat.

Hasznosak voltak.

2017. máj. 22. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!