Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az óvodában milyen tejet...

Az óvodában milyen tejet adnak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Én már 25 éves vagyok, csak eszembe jutott mikor én is kicsi voltam és óvodában reggelire adtak meleg tejet, de az a tej nem akármilyen volt hanem valami isteni finom. Ennek a receptje kellene. :)
2017. máj. 26. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk házitej szerűséget adtak, zsíros volt és tömény..a föle még a tetején úszott..rémálmaimban ne jöjjön elő többet:-s
2017. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te a felforralt és visszahűtött tej illatára és ízére emlékszel. A gyerekek forralt tejet kapnak, hogy minden bacilustól mentes legyen.
2017. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Napjainkban jobbára UHT tejet kapnak, amit még a gyárban hőkezelnek.
2017. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Első: bárcsak még olyan tejet kapnának a gyerekek, mint amilyent te kaptál. Az még egészséges, valódi tej volt.

Nálunk UH tejet kapnak.

2017. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok, hát én sose tudtam meginni,már a szagától is rosszul voltam. Unokaöcséméknél felforralják a bolti tejet is, egy pici cukrot raknak bele és ezt kapják. (onnan tudom, hogy ő cukorbeteg és szóltak az óvónők hogy ilyenkor hozzunk be neki mást)
2017. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem te a felforralt és visszahűtött tej illatára és ízére emlékszel."


Látod, én nagyon szeretem a tejet, de ettől a általad leírt illattól a világból kifutottam volna.

2017. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Vanillincukros?
2017. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
uh tejet legtöbszőr.
2017. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a vaníliás tejre emlékszel vagy a karamellásra. Simán a felforralt tejbe tesznek vaníliás cukrot, ennyi :)
2017. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!