Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miben taroljatok a fuszereket?

Miben taroljatok a fuszereket?

Figyelt kérdés
Nem a sora, borsa gondolok, azok nalunk egy szep kis tartoba vannak, hanem amiket megveszel zacsiban, de nem ontod ki semmibe, hanem benne hagyod. Nalunk egy cipos dobozba vannak felsorakoztatva, de mar annyi van, hogy nem fernek, es mikor vesszuk ki, ki is szorodik. A konyhaszekrenyunk se valami nagy, igy az a ciposdoboz elfoglal egy teljes polcot, ami kar, hisz lenne ott masnak is helye. De otletem sincs, mit kene vele csinalni. Mar kiselejteztem delelott, szoval ez az egesu maradna. Esetleg valami otlet?

#konyha #tartó #hazipraktrika
2017. júl. 27. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen mágneses táblán, fent van a falon.

[link]

2017. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindet üvegcsében tárolom
2017. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

SAegíteni én se fogok... Élből utálom zacskóban tárolni, én így üvegcsében tárolom, mint kb. mindent (olajos mag, hüvelyesek, lisztek), iszonyúan sok van, de mit lehet tenni...?

Amit nagyon ritkán használok, az van zacskóban s igen, elfoglal egy fiókot. Nem véletlenül van nagyobbacska konyhám (a nappali helyén lett), kell a hely.


Miért szóródik ki? Az ember szépen visszahajtogatja vagy megcsipteti (irodai csipeszeim vannak erre a célra).

2017. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az első sorban a 3. ami nekem van. Ezekben vannak, amelyeket napi szinten használok (bors, köménymag, babérlevél...). A bontatlan, vagy ritkábban használt csomagoltat egy kiürült kiwis műanyag-dobozban raktam össze.

2017. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Ha müa. dobozkák mellett döntöl, papírboltban lehet kapni öntapadós kis feliratos matricákat, vagy teljesen símát, amelyeket te magad megírsz és felcimkézed a dobozokat.

Ha a cimke esetleg nagyobb a szükségesnél, könnyen lehet kisebbre szabni, nem gond.

2017. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!