Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A Tescoban kapható erdélyi...

A Tescoban kapható erdélyi saláta hogy készülhet?

Figyelt kérdés
Arra a majonézes franciasaláta szerűségre gondolok. Van benne káposzta, igaz nem tudom eldönteni hogy savanyú-hordós-e vagy friss ecetes. Uborka, virsli stb. NAGYON FINCSI!!! Szívesen csinálnék én is...
2010. máj. 23. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard tudni....
2010. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedd össze a hozzávalókat, rohaszd a napon 3 napig :D


Komolyra fordítva a szót, én évekig dolgoztam a teszkóban, különböző élelmiszerosztályokon, tényleg ne akard tudni mi megy hátul. A friss hússal elvileg nem nagyon lehet kókányolni, de ők még azzal is... Bármit veszel, kérdezz meg egy szimpatikus diákmunkást, nekik nem érdekük hogy hazudjanak, h mi a friss és mivel van gebasz :)

A salátareceptben viszont lehet h nem tudnak ők se segíteni, ha készen kapják.

2010. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Deeeeeee.....:) Ez tényleg fincsi nagyon! Nem tehetnek bele rossz akármit. Nagyon kényes vagyok bármilyen mellékízre, ami a lejárt szavatosságból adódik. Kóstold meg Te is!
2010. máj. 23. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kóstoltam már, szerintem néhányféle egyéb majonézes saláta van összeborítva és erősen csípősre fűszerezve. Különösen, hogy kétszer még nem ettem egyformát. Egyébként a legtöbb dolgot készen kapják, csak felnyitják és kiöntik a kínálóedényekbe. Én úgy emlékszem, nagyjából a korhelysaláta lehet az alap, abba adagold ízlésed szerint a többi hozzávalót, amikre ráharaptál.
2010. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem vegyes-vágottból készül, nagyon régen csináltam, de nem emlékszem pontosan hogy kell. Próbáld meg azzal.

Múltkor ettem én is és nagyon finom, de meg is hajtott :((

Szóval lehet tényleg nem tökéletes alapanyagokból van. Jó kísérletezgetést!

2012. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia:) 6o dkg csalamádé kicsavarva, 2 dl majonéz, 1 dl tejföl, 1 pár főtt virsli felkarikázva, 1o dkg gépsonka...

Asszem ennyi;)

A keresőbe beírod a nevét, többféle receptet kiad, erdélyi saláta a neve;)

2013. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!