Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kókusztej készítése?

Kókusztej készítése?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy lehet házilag kókusztejet készíteni, azonban 1 napig bírja a szavatossága. Ezért nekem csak 1.5 dl kell.

Ha 1.5 dl vizet és 0.5 dl kókuszt használok, azzal jó lesz? 1.5 dl kókusztej lesz az eredmény?

És botmixerrel is elkészíthető? Ehhez nem kaptunk pohárkát, így egy nagy, széles falú tálkában készíteném.



2017. aug. 7. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyilván ki tudná fejteni, minek árulnának kókuszdiót, ha nem tudnánk kienni a héjából?

Biztos remek belőle a kókusztej, de világéletemben reszelékeztem, mert sokkal olcsóbb, egyszerűbb és az is roppant finom, nem győzöm mibe tenni a használt kókuszt, pedig alig iszom kókusztejet, elfogy ebbe-abba. A boltit nem ismerem, de a házi finom s én irányítom, mennyire zsíros (bizonyos határok között) és mi van még benne.

2017. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Hogyan lehet szabályozni a zsírosságát?

2017. aug. 25. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!