Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Paprikás krumplit főztem...

Paprikás krumplit főztem csirkemellkockákkal, a húsból apró fehér morzsalékok jöttek fel a tetejére, mit csinálhattam rosszul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden oké,csak a csirkemell húsa szétesik.Szétmorzsolódik.
2010. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Csirkemellből ne csinálj paprikást. Az a leghaszontalanabb része a csirkének,nagyon száraz,paprikásnak nem jó,m és ha nem házi,akkor szétesik. Máskor inkább kolbászt főzz a krumpliba.
2010. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
HÁt a bolti hús annyira rossz minőségű, annyira magas a víztartalma, hogy kb 15 perc főzés, és ronggyá fől. Szétfőtt gyakorlatilag. Amúgy nem csináltál rosszul semmit, max annyi, hogy nem való a paprikás krumpliba a cs.mell. Meg nagyon máshova se..
2010. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat )
2010. máj. 29. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem haszontalan a csirkemell, csak jó helyre kell tenni :D
2010. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges.

1. Nem tudsz főzni

2. Kisérletező kedvű szakács vagy. Legközelebb próbáld ki a halat, a paprikáskrumplidba.

2010. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg a hús habja jött fel. Az, ami pl. húsleves főzésekor is feljön, de leszedjük. Semmit nem csináltál rosszul. Ettől még biztosan nagyon finom a paprikás krumpli, fogyaszd egészséggel! Ha zavar a dolog, tegyél rá egy kevés tejfölt, attól még finomabb lesz. Jó étvágyat hozzá:)
2010. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előttem író jól mondja!

A húsból kicsapódott némi fehérje(hab),semmi gáz,ha zavar merítsd le máskor!

2010. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiváncsiságból, de tényleg! A válaszokat ki, és miért pontozta le? Itt járt a kolbászkereskedők egyesülete?:D:D
2010. máj. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!