Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudtok mondani sós rágcsálniva...

Tudtok mondani sós rágcsálnivalót, ami nem hizlal? :-)

Figyelt kérdés
Sajnos idáig ha megkívántam a sósat, ropi, chips, amik ugye köztudottan nem fogyókúrásak :-) Majd elkezdtem helyette a mirelit,fagyasztott kukoricát megsózva, de aztán meg eszembe jutott, hogy az se jó, mert a kukorica is hizlal. Hát akkor mit? Sült hagymát nem bírja a gyomrom - és itt el is fogyott a tudomyányom. valmi ötlet? Előre is köszönöm.
2018. jan. 25. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen rendesek voltatok hozzám és nem ordítottátok le a fejemet, hogy minek akarok én egyáltalán rágcsálni, hagyd abba, stb.


Nos, most leírom, miért lenne fontos: nem csak úgy tévé előtt unalmamban rágcsálok, hanem a posta megváltoztatta a postai díjakat jan. 16-tól és a Vaterán 120 aukciómban kell átjavítani a postaköltségeket. Tudjátok, hogy ez milyen "babra" munka, amikor minden aukciónál minimum 4 fajta postaköltség van: van, amin javítani kell, van, amin nem - de hát ezt kimolyolni... mint Hamupipőke... :-) Csak úgy tudom megcsinálni, ha valamivel "lenyugtatom" magam közben :D

Már 70-en átküzdöttem magam.

Szóval köszönöm az eddigi ötleteket, ment a zöld.

U.i: a sós pufi nem az íze, hanem a kalóriája miatt nem nyerő: alig kevesebb, mint a chips - akkor meg már inkább azt eszem :D

De a rizst majd megnézem.

2018. jan. 27. 07:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom kapható-e még a Buláta. Engem az segített át a fogyós időszakomban, ha nasit kívántam, de nem édeset.

Szerintem finom.

2018. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a kölesgolyó, nem? De az nem édes? Én azt hittem... Vagy olyan semmilyen ízű? :-)
2018. febr. 11. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!